Ã–VRIGT / Diverse / Filmaffisch 5543070

nr 554 3070

Filmaffisch

"That Rivera Touch" In Colour, Eric Morecambe and Ernie Wise, 102x68

Kondition: Vikmärken, slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 november 2008
kl 17:39:37

21/11 13:32:07 1      Vinnande bud